Aktualitet publiczne
[search 0]
Więcej
Download the App!
show episodes
 
Artwork

1
AS - Aktualiteti Sportiv

Brendon Salih, Petrika Vangjeli

Unsubscribe
Unsubscribe
Miesięcznie
 
Aktualiteti sportiv Nga Petrika Vangjeli dhe Brendon Salih. Podcast dedikuar analizave, informacioneve, statistikave dhe kurioziteteve nga bota e sportit. Fokusi kryesor i këtij podcasti do të jetë komentimi i pesë kampionateve kryesore në Evropë, Kupave të Evropës, Champions League, si dhe NBA, Formula1 e të tjera.
  continue reading
 
Loading …
show series
 
Loading …

Skrócona instrukcja obsługi