Artwork

Treść dostarczona przez Szósty Set. Cała zawartość podcastów, w tym odcinki, grafika i opisy podcastów, jest przesyłana i udostępniana bezpośrednio przez Szósty Set lub jego partnera na platformie podcastów. Jeśli uważasz, że ktoś wykorzystuje Twoje dzieło chronione prawem autorskim bez Twojej zgody, możesz postępować zgodnie z procedurą opisaną tutaj https://pl.player.fm/legal.
Player FM - aplikacja do podcastów
Przejdź do trybu offline z Player FM !

W PLUSLIDZE 8x 3:0, 10 KOLEJEK ZA NAMI! Kto zagra o Puchar Polski? Które ekipy rozczarowują?

1:30:07

Udostępnij

Manage episode 348174361 series 1745941
10. kolejka zakończona kompletem wyników trzysetowych, a wydawało się, że będzie ciekawiej - kto na pole position w grze o udział w Pucharze Polski? W rozgrywkach wystąpi 6 najlepszych drużyn po pierwszej rundzie fazy zasadniczej. Jastrzębski Węgiel i Asseco Resovia pewnym krokiem idą naprzód, czy równo z nimi kroczy Aluron CMC Warta Zawiercie? Przed nami hit w Rzeszowie! Które ekipy jak dotąd rozczarowują? Spróbujemy znaleźć odpowiedzi dlaczego. (00:00:00) - ostatnia kolejka z kompletem trzysetowych meczów miała miejsce w sezonie 14/15, teraz historia się powtórzyła, a najciekawszym meczem 10. kolejki było starcie Jastrzębskiego Węgla ze Ślepskiem Malow Suwałki. Plan minimum trenera Kwapisiewicza został wykonany. (00:16:31) - Zawiercie ograło Trefla Gdańsk, coraz pewniej wygląda ekipa trenera Winiarskiego, ale czy nie zgubi ich ogromna rola Urosa Kovacevicia? Nieudany mecz gdańszczan w zagrywce ułatwił zadanie brązowym medalistom PlusLigi. (00:28:21) - czy autokarowa podróż PGE Skry do Francji zażegnała kryzys? Jest awans w Pucharze CEV i jest przerwana seria porażek w lidze. (00:39:46) - konstrukcja składu Cerradu Enei Czarnych Radom może nie pozwolić zmienić depresyjnego oblicza ekipy Jacka Nawrockiego, co obija się na wynikach - tylko 2 wygrane mecze i już 9 porażek. Kiedy w końcu wygrają w swojej nowej hali? Z drugiej strony kolejny przyjemny dla oka mecz Cuprum Lubin. (00:51:43) - na ile kontuzje w Indykpolu AZS-ie Olsztyn mogą tłumaczyć brak postępu w grze? (01:07:35) - zmiana trenera nie odmieniła BBTS-u Bielsko-Biała (bo chyba nie mogła), a Asseco Resovia pewnie wygrała w Lublinie. (01:15:28) - analizujemy sytuację terminarza i tabeli pod kątem awansu do Pucharu Polski. Jeśli lubisz naszą działalność, możesz nas wesprzeć pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCdd1A5Sw3fjq12-Rz2hK01w/join