Artwork

Treść dostarczona przez Szósty Set. Cała zawartość podcastów, w tym odcinki, grafika i opisy podcastów, jest przesyłana i udostępniana bezpośrednio przez Szósty Set lub jego partnera na platformie podcastów. Jeśli uważasz, że ktoś wykorzystuje Twoje dzieło chronione prawem autorskim bez Twojej zgody, możesz postępować zgodnie z procedurą opisaną tutaj https://pl.player.fm/legal.
Player FM - aplikacja do podcastów
Przejdź do trybu offline z Player FM !

Zaksa i Skra w półfinale Ligi Mistrzów? Nadchodzi zwariowana ostatnia kolejka Plusligi!

1:31:00

Udostępnij

Manage episode 286399285 series 1745941
00:00:00 Po wspaniałym zwycięstwie w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów, Grupa Azoty Zaksa musi dokończyć dzieła w meczu rewanżowym z włoskim gigantem Lube Volley. Wystarczą dwa sety - czy się uda? 00:34:03 W dużo trudniejszej sytuacji PGE Skra, która musi na wyjeździe ograć Zenit Kazań 3:0 bądź 3:1 i tak po prostu zaprezentować się duuuużo lepiej, niż w pierwszym meczu. 00:47:48 Trzecie pytanie na ćwierćfinały Ligi Mistrzów - czy Wilfredo Leon, Maciej Muzaj i Vital Heynen uciekną spod topora po łatwej porażce z Modeną w pierwszym ćwierćfinale? Ich atutem rewanż we własnej hali. Najłatwiejsze zadanie teoretycznie przez Itasem Trentino 01:04:00 PlusLiga już przed ostatnią weekendową kolejką ani nie znamy ostatecznej czołowej ósemki na playoff, ani tego kto z kim zmierzy się w ćwierćfinale. Władze ligi skróciły rywalizację finałową do dwóch wygranych spotkań. Co więcej, czy ostatnia kolejka nie zasługuje na to, żeby być rozegrana w jednym terminie?