Polifonia na fonii #13 - Lekkie płyty na wakacje

17:08
 
Udostępnij
 

Manage episode 236705249 series 2509930
Stworzone przez Polifonia, odkryte przez Player FM i naszą społeczność - prawa autorskie są własnością wydawcy, a nie Player FM, a dzwięk jest przesyłany bezpośrednio z ich serwerów. Naciśnij przycisk Subskrybuj, aby śledzić aktualizacje Player FM, lub wklej adres URL kanału do innych aplikacji podcastowych.
Na finał sezonu wybrałem 10 płyt lekkich, przyjemnych, ale niebanalnych. Do wspólnego słuchania, do podróży, do samochodu, z wysoką wartością CzAD, czyli Czynnika Akceptacji Domowników. Wszystkie pochodzą z pierwszego półrocza roku 2019. Przydatne linki // Useful links BEDOUINE Bird Songs of a Killjoy, Spacebomb https://bedouine.bandcamp.com/album/bird-songs-of-a-killjoy HOT CHIP A Bath Full of Ecstasy, Domino https://open.spotify.com/album/6lkUImwpLYQnkiygVaMoAJ?si=soXCg6daR-myInIKXSZsTg JESSICA PRATT Quiet Signs, Mexican Summer/City Slang https://jessicapratt.bandcamp.com/album/quiet-signs JORDAN RAKEI Origin, Ninja Tune https://jordanrakei.bandcamp.com/album/origin KARYYN The Quanta Series, Antevasin/Mute https://open.spotify.com/album/1f5WLQVHDMLs1qvZtX5ger?si=UATHgkBfQ_WeLp1rpnBaZg NENNE Underwater Disco, Gotta Let It Out https://gottaletitout.bandcamp.com/album/underwater-disco NILÜFER YANYA Miss Universe, ATO https://niluferyanya.bandcamp.com/album/miss-universe PAVO PAVO Mystery Hour, Bella Union https://pavopavo.bandcamp.com/album/mystery-hour PRINCE Originals, Warner https://open.spotify.com/album/1X1So5oX4TCFGdK6BN9UXs?si=ru4Lo0naSNu4d5Ozp7qohA WEYES BLOOD Titanic Rising, Sub Pop https://weyesblood.bandcamp.com/album/titanic-rising

20 odcinków