Artwork

Treść dostarczona przez Szósty Set. Cała zawartość podcastów, w tym odcinki, grafika i opisy podcastów, jest przesyłana i udostępniana bezpośrednio przez Szósty Set lub jego partnera na platformie podcastów. Jeśli uważasz, że ktoś wykorzystuje Twoje dzieło chronione prawem autorskim bez Twojej zgody, możesz postępować zgodnie z procedurą opisaną tutaj https://pl.player.fm/legal.
Player FM - aplikacja do podcastów
Przejdź do trybu offline z Player FM !

Liga Mistrzów dalej w zasięgu Zaksy - Resovia spada do Pucharu CEV | Plusliga #10 2023/24

1:02:11

Udostępnij

Manage episode 396280629 series 1745941
🛎️Subskrybuj nasz kanał - wystarczy, że wejdziesz w ten link youtube.com/@SzostySet?sub_confirmation=1 Zostaw też łapkę w górę i daj znać w komentarzu co sądzisz o naszym ostatnim materiale - to dla nas bezcenne, dzięki! Grupa Azoty Zaksa przegrywała już 0:2 z Knackiem Roeselare, lecz wygrała trzy kolejne sety i tym samym awansowała do baraży o ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Ta sama sztuka nie udała się Asseco Resovii mimo zwycięstwa 3:1 nad faworyzowanym Trentino. Działo się również w Pluslidze - świetny poziom meczu pomiędzy Aluronem CMC Wartą Zawiercie, a Indykpolem AZS Olsztyn, zaskakująca odbudowa Resovii i wygrana w wyjazdowym meczu z Projektem Warszawa, czy wygrana PGE GiEK Skry nad Zaksą. Możesz już nas wspierać również za pośrednictwem portalu Patronite: https://patronite.pl/Szostyset Za każdą złotówkę wsparcia dziękujemy i obiecujemy, że wykorzystamy ją dobrze! ❌Obserwuj nas Twitterze: https://twitter.com/SzostySet 👍Polub nas na Fejsie: https://www.facebook.com/6tyset 📷Śledz nas na Instagramie: https://www.instagram.com/szostyset 🎙️Słuchaj nas w podróży na Spotify: https://open.spotify.com/show/2YWOX7UzCGxqhRHrxYtifk?si=990c66ef33354b60 🎬Spis treści odcinka (00:00) Zaksa jak za dawnych lat wyciąga mecz z Knackiem Rooselare, awansuje do baraży i zagra z Halkbankiem Ankara. Czy to moment zwrotny sezonu dla Kędzierzynian? (16:27) Asseco Resovia wygrywa z Itasem Trentino na otarcie łez i odpada z Ligi Mistrzów, ale zagra w ćwierćfinale Pucharu CEV. Czy Łukasz Kozub na stałe zajmie miejsce w wyjściowym składzie kosztem Drzyzgi? (26:55) Jastrzębski Węgiel z pewnym awansem do ćwierćfinału, gdzie zmierzy się z włoską Piacenzą. (37:10) Najlepszy mecz sezonu na start rundy rewanżowej, czyli starcie Aluronu CMC Warty Zawiercie z Indykpolem AZS Olsztyn. Brutalna moc na zagrywce, długie akcje, mnóstwo pajpów, a tiebreak finalnie dla Jurajskich Rycerzy (50:05) Projekt Warszawa przegrywa z Asseco Resovią Rzeszów w Pluslidze, ale awansował do półfinału Pucharu Challenge. Problemy zdrowotne Jana Firleja i Kevina Tillie wykorzystane przez odrodzoną Resovię.