Artwork

Treść dostarczona przez Szósty Set. Cała zawartość podcastów, w tym odcinki, grafika i opisy podcastów, jest przesyłana i udostępniana bezpośrednio przez Szósty Set lub jego partnera na platformie podcastów. Jeśli uważasz, że ktoś wykorzystuje Twoje dzieło chronione prawem autorskim bez Twojej zgody, możesz postępować zgodnie z procedurą opisaną tutaj https://pl.player.fm/legal.
Player FM - aplikacja do podcastów
Przejdź do trybu offline z Player FM !

Szósty Set w audycji "AZS na fali" radia UWM FM - naszym gościem był Jan Król | SIATKÓWKA

40:14

Udostępnij

Manage episode 357578241 series 1745941
Odcinek specjalny! W ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wygraliśmy licytację i mieliśmy okazję wcielić się w gospodarzy radiowej audycji "AZS na fali" w UWM FM. Naszym gościem był atakujący Indykpolu AZS-u Olsztyn Jan Król. Posłuchajcie i dajcie znać jak nam poszło! (00:00:00) - w jaki sposób Jan Król realizuje się w działalności charytatywnej? (00:02:36) - wegetarianizm w jego życiu i w świecie siatkówki (00:10:57) - jak radzi sobie z rolą drugiego atakującego? (00:13:48) - z czego wynika decyzja o wyjeździe do zagranicznego klubu? (00:16:08) - dlaczego akurat CV Mitteldeutschland? (00:17:09) - z jakim miejscem w karierze wiąże najlepsze i najgorsze wspomnienia? (00:19:43) - w którym momencie zastanawiał się nad zakończeniem kariery? (00:21:33) - jaki wpływ na jego karierę miał Andrea Anastasi? (00:22:48) - postęp pod okiem trenera Javiera Webera (00:24:37) - czy myśli o tym, abym zostać trenerem? (00:25:26) - jak zaczęła się nasza przygoda z siatkówką? (00:28:19) - początki podcastu Szósty Set (00:31:52) - jaki jest cel naszej podcastowej działalności? (00:34:15) - czy Indykpol AZS Olsztyn awansuje do fazy play-off wobec zawirowań kadrowych w zespole? (00:35:46) - jak kilka ostatnich porażek wpłynęło na podejście do meczu z Barkomem Każany Lwów? (00:36:36) - jaką trudnością jest gra "ciągle na wyjeździe"? Chcesz nas wesprzeć i w podziękowaniu otrzymać bonusy? Kliknij tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCdd1A5Sw3fjq12-Rz2hK01w/join Oraz zasubskrybuj kanał, zostaw łapkę w górę i komentarz pod filmem - to dla nas bezcenne, dzięki!